Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
calcActive())">
Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya E6245 Akoya E6245(MD 61126 MSN 30025295) Akoya E6245(MD 61262 MSN 30025870) Akoya E6245(MD 61275 MSN 30025871) Akoya E6245(MD 61279 MSN 30025879) Akoya E6245(MD 61418 MSN 30026374) Akoya E6245(MSN 30026994) Akoya E6245(MSN 30027050) Akoya E6246 Akoya E6246(MD 63200 MSN 30025991) Akoya E6246(MD 63200 MSN 30027106) Akoya E6247 Akoya E6247(MD 61651 MSN 30027519) Akoya E6247(MSN 30028049) Akoya E6248 Akoya E6248(MD 61766 MSN 30028355)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:0B23-01Q9000M 40068772 A31-M15
In stock
- SKU
- CS-MDE624NB
89,95 €
Kuvaus / Medion Akoya E6245 / A31-M15 akku 3700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MDE624NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128217985 |
| Mitat | 203.10 x 93.50 x 4.80mm |
| Korvaa | 0B23-01Q9000M / 40068772 / A31-M15 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 42.18Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review