Medion Akoya E4212, MD98039, MD98042, MD97823 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion Akoya E4212, MD98039, MD98042, MD97823 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya E4212 MD98039 MD98042 MD97823Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:A32-A2440036776
In stock
- SKU
- CS-MD9803NB
69,95 €
Kuvaus / Medion Akoya E4212, MD98039, MD98042, MD97823 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD9803NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064183 |
| Mitat | 268.27 x 50.00 x 21.20mm |
| Korvaa | A32-A24 / 40036776 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review