Medion Akoya E3211, MD97378, MD97193, MD97194, MD97195, MD97543 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Medion Akoya E3211, MD97378, MD97193, MD97194, MD97195, MD97543 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
Akoya E3211 MD97378 MD97193 MD97194 MD97195 MD97543Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:40029939 441825400074 ICR18650NH BP3S2P2150
In stock
- SKU
- CS-MD9737NB
59,95 €
Kuvaus / Medion Akoya E3211, MD97378, MD97193, MD97194, MD97195, MD97543 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MD9737NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072799 |
| Mitat | 206.19 x 53.96 x 20.67mm |
| Korvaa | 40029939 / 441825400074 / ICR18650NH / BP3S2P2150 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review