Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
calcActive())">
Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
A1932
EMC3184
MacBook Air 13 inch A1932(EMC 3184)
MacBook Air 13 inch A1932(Late 2018)
MacBook Air 13 inch Retina A1932(EMC 3184)
MacBook Air 13 MRE82CH/A
MacBook Air 13 MRE92CH/A
MacBook Air 13 MREC2CH/A
MacBook Air 13 MREE2CH/A
MacBook Air 13 MREF2CH/A
MacBook Air 13 Retina A1932 2018
MacBook Air 13.3
MacBook Air 2018
MacBook Air Core I5 1.6 13-inch TRUE TONE Retina 2019
MacBook Air Core I5 1.6GHZ 13 inch A1932(EMC 3184)
MacBook Air Core I5 1.6GHZ 13 inch A1932(Late 2018)
MacBook Air Core I5 1.6GHZ 13 inch A1932(TRUE TONE 2019)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:
020-02455
020-02459
661-11676
A1965
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1965NB
89,95 €
74,95 €
Kuvaus / Macbook Air 13-tuumaa 2018-2019 A1932 / A1965 akku 4800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1965NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156307 |
| Mitat | 289.36 x 154.70 x 5.50mm |
| Korvaa | A1965 / 020-02459 / 020-02455 / 661-11676 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 54.72Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review