LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
Xnote A405 Xnote A410 Xnote A505 Xnote A515 Xnote A520 Xnote AD510 Xnote AD520 Xnote C400 Xnote CD400 Xnote T280 Xnote T290 Xnote X140 Xnote X170 Xnote XD170Tämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:SQU-902 SQU-914 916T2017F CQB901 CQBP901 CQB904
In stock
- SKU
- CS-LXA410NB
69,95 €
Kuvaus / LG Xnote A410, Xnote A505 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LXA410NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064251 |
| Mitat | 202.10 x 48.10 x 22.60mm |
| Korvaa | SQU-902 / SQU-914 / 916T2017F / CQB901 / CQBP901 / CQB904 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review