LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien LG kannettavien tietokoneiden kanssa:
LE50 LM40 LM50 LM60 LM60 Express LM60-3B5C1 LM60-CBJA LM70 Express LM70-QKXA LS45 LS50 LS50-AGHF1 LS50-AGHU1 LS55 LS55 Express LS55-1EFA LS55-1GJA LS70 LS70 Express LS75 LS75 Express LW40 LW60 LW60 Express LW60-B3M44A LW60-BAJA LW60-D2JA LW60-DBJA LW60-QCMA LW65 Express LW65 LW70 LW70 Express LW70-QJMA LW70-QLZA LW75 Express LW75 Series R1 Pro Express Dual R1 Series R1-C001A9 R1-C002A9 R400 Series R400-5222A3 R400-52HGP1 R400-EP23A3 R400-MP22A3 R405 R405-GB02A9 R405-GP01A9 RD400-5D2A2 S1 Express Dual S1 Pro Express Dual S1 Series T1 Express Dual T1 Series V1 Series V1-W4WHVTämä akku korvaa ainakin seuraavat LG alkuperäisakut:LB32111B LB52113B LB52113D LHBA06ANONE LMBA06.AEX LSBA06.AEX
In stock
- SKU
- CS-LGT1NB
59,95 €
Kuvaus / LG LE50, LM40, LM50, LM60 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LGT1NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018681 |
| Mitat | 204.60 x 45.80 x 20.50mm |
| Korvaa | LB32111B / LB52113B / LB52113D / LHBA06ANONE / LMBA06.AEX / LSBA06.AEX |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review