Lenovo Yoga 730 Akku 4500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
Yoga730-13IKB Yoga730-2U Yoga730
In stock
- SKU
- CS-LVY730NB
79,95 €
54,95 €
Kuvaus / Lenovo Yoga 730 Akku 4500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVY730NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139454 |
| Mitat | 300.00 x 95.42 x 6.58mm |
| Korvaa | L17C3PE0 / 5B10Q39196 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4500mAh / 50.63Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Stocks
Write Your Own Review