Lenovo ThinkPad Yoga S1 12.5" akku 3150 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad Yoga S1 12.5" akku 3150 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
20cds00500 20cds00700 20cds00800 ThinkPad Yoga S1 12.5" Yoga 12Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:45N1704 45N1705 45N1706 45N1707
In stock
- SKU
- CS-LVS125NB
123,95 €
110,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad Yoga S1 12.5" akku 3150 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVS125NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120216 |
| Mitat | 187.40 x 129.30 x 8.90 mm |
| Korvaa | 45N1704 / 45N1705 / 45N1706 / 45N1707 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 46.62Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review