Lenovo ThinkPad Yoga 260 Akku 2900mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Yoga 260 ThinkPad Yoga 260 20FD001XGE ThinkPad Yoga 260(20FD-000SAU) ThinkPad Yoga 260(20FD-000XAU) ThinkPad Yoga 260(20FD-0010AU) ThinkPad Yoga 260(20FD-0014AU) ThinkPad Yoga 260(20FD-0016AU) ThinkPad Yoga 260(20FD-CTO1WW) ThinkPad Yoga 260(20FE-0003AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-000VAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-000YAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-0010AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-0011AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-002AAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-002BAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-002DAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-0032AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-0036AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-0037AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-A005AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-A006AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-A008AU) ThinkPad Yoga 260(20FE-A01YAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-A02EAU) ThinkPad Yoga 260(20FE-S00100) ThinkPad Yoga 260(20FE-S00200) ThinkPad Yoga 260(20FE-S00A00) ThinkPad Yoga 260(20FE-S00C00) ThinkPad Yoga 260(20FE-S05401) ThinkPad Yoga 260(20FE-S08C00) ThinkPad Yoga 260(20FE-S08N01) ThinkPad Yoga 260(20FE-S08P01) ThinkPad Yoga 260(20FE-S0DG00) ThinkPad Yoga 260(20FE-S0DH00)
In stock
- SKU
- CS-LVY260NB
79,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad Yoga 260 Akku 2900mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVY260NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157915 |
| Mitat | 296.70 x 81.36 x 10.40mm |
| Korvaa | 00HW026 / 00HW027 / OOHW027 / SB10F46464 / SB10F46465 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2900mAh / 44.08Wh |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review