Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad X220 ThinkPad X220i ThinkPad X220sTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:0A36281 0A36282 0A36283 42T4861 42T4862 42T4863 42T4865 42T4866 42T4867 42T4875 42T4876 42T4901 42T4902 42Y4864
In stock
- SKU
- CS-IBX220HB
59,95 €
50,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad X220, ThinkPad X220i, ThinkPad X220s akku 6600 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-IBX220HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128062165 |
| Mitat | 230.80 x 79.00 x 21.10mm |
| Korvaa | 0A36307 / 45N1025 / 45N1022 / 45N1023 / 45N1024 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review