Lenovo ThinkPad P1 2019 / ThinkPad X1 Extreme Gen 2 akku 5000 mAh
calcActive())">
Lenovo ThinkPad P1 2019 / ThinkPad X1 Extreme Gen 2 akku 5000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-LVX109NB
89,95 €
60,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad P1 2019 / ThinkPad X1 Extreme Gen 2 akku 5000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-LVX109NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128152590 |
| Korvaa | 01YU911 / 01YU99 / 5B10W13900 / L18M4P71 / SB10S57317 / SB10T83143 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 77Wh |
| Mitat | 317.00 x 81.50 x 10.10mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review