Lenovo ThinkPad Edge E430 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo ThinkPad Edge E430 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Edge E430 ThinkPad Edge E435 ThinkPad Edge E43A ThinkPad Edge E43G ThinkPad Edge E43L ThinkPad Edge K43 ThinkPad Edge K43A ThinkPad Edge K43G ThinkPad Edge K43P ThinkPad Edge K43STämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:121000675 L08M6D22 L08M6D23 L08M6D24 L08M6D24
In stock
- SKU
- CS-LVE430NB
79,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad Edge E430 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LVE430NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128065364 |
| Mitat | 203.80 x 50.50 x 20.00mm |
| Korvaa | L08M6D22 / L08M6D23 / L08M6D24 / 121000675 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review