Lenovo ThinkPad Edge E220 akku 3300mAh / 48.84Wh mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo ThinkPad Edge E220 akku 3300mAh / 48.84Wh mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Edge E220s 12.5" ThinkPad Edge E220s 5038 ThinkPad Edge E220s 50382NU ThinkPad Edge E220s 50382KU ThinkPad Edge E420s 14" ThinkPad Edge E420s 4401 ThinkPad Edge E420s 440128U ThinkPad Edge E420s 440129UTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:42T4930 42T4931
In stock
- SKU
- CS-LVE220NB
99,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad Edge E220 akku 3300mAh / 48.84Wh mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVE220NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071426 |
| Mitat | 231.50 x 77.60 x 16.00mm |
| Korvaa | 4ICP9/52/61 / 42T4928 / 42T4975 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review