Lenovo ThinkPad Edge 13", ThinkPad Edge E30 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo ThinkPad Edge 13", ThinkPad Edge E30 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad Edge 13" ThinkPad Edge E30 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:42T4806 42T4807 42T4814 42T4815 57Y4564 57Y4565
In stock
- SKU
- CS-LVE30NB
79,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad Edge 13", ThinkPad Edge E30 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVE30NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037897 |
| Mitat | 290.00 x 58.20 x 23.50mm |
| Korvaa | 42T4806 / 42T4807 / 42T4814 / 42T4815 / 57Y4564 / 57Y4565 / 42T4812 / 42T4813 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review