Lenovo ThinkPad E120 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo ThinkPad E120 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ThinkPad E120 30434NC ThinkPad E120 30434SC ThinkPad E120 30434TC ThinkPad Edge E120 ThinkPad Edge E125 ThinkPad Edge E320 ThinkPad Edge E325 Thinkpad E120 ThinkPad X121e ThinkPad X130eTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:0A36290 0A36292 42T4943 42T4945 42T4949 42T4951 AM 42T4948 ASM 42T4958 ASM 42T4960 ASM 42T4962 FRU 42T4947 FRU 42T4957 FRU 42T4959 FRU 42T4961
In stock
- SKU
- CS-LVE120NB
59,95 €
Kuvaus / Lenovo ThinkPad E120 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVE120NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064190 |
| Mitat | 206.90 x 55.20 x 20.50mm |
| Korvaa | 0A36290 / 0A36292 / 42T4943 / 42T4945 / 42T4949 / 42T4951 / AM 42T4948 / ASM 42T4958 / ASM 42T4960 / ASM 42T4962 / FRU 42T4947 / FRU 42T4957 / FRU 42T4959 / FRU 42T4961 / ASM 42T4948 / ASM 45N1058 / FRU 45N1059 / 42T4950 / 42T4952 / 3INR19-65-2 / 42T4947 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review