Lenovo Legion Y530 akku 4400mAh
calcActive())">
Lenovo Legion Y530 akku 4400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-LVL530NB
79,95 €
67,95 €
Kuvaus / Lenovo Legion Y530 akku 4400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-LVL530NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154983 |
| Korvaa | L17C3PG1 / L17C3PG2 / L17L3PG1 / L17L3PG3 / L17M3PG1 / L17M3PG2 / L17M3PG3 / L17S3PG1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 49.5Wh |
| Mitat | 225.75 x 119.75 x 8.12mm |
| Jännite | 11,25 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review