Lenovo K42, E42, E42G, E42L, E41 akku 4400 mAh
calcActive())">
Lenovo K42, E42, E42G, E42L, E41 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
K42 E42 E42G E42L E41Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:BATEL80L6 BATEL80L9 BATFL91L6 FUR P/N 121ZP000C ASM P/N BATFT10L61
In stock
- SKU
- CS-LVK42NB
59,95 €
Kuvaus / Lenovo K42, E42, E42G, E42L, E41 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LVK42NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030065 |
| Mitat | 190.00 x 45.00 x 20.00mm |
| Korvaa | BATEL80L6 / BATEL80L9 / BATFL91L6 / FUR P/N 121ZP000C / ASM P/N BATFT10L61 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review