Lenovo IdeaPad Y650 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo IdeaPad Y650 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad Y650 IdeaPad Y650 4185 IdeaPad Y650A ThinkPad X100e 2876 ThinkPad X100e ThinkPad X100e 3506 ThinkPad X100e 3507 ThinkPad X100e 3508 ThinkPad Edge 11" NVY4LFR ThinkPad Edge 11" NVZ24FR ThinkPad Edge 11" NVZ3BGE ThinkPad X120e ThinkPad X100e Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:L08S6T13 0A36278 ASM 42T4784 ASM 42T4786 ASM 42T4788 42T4889 42T4891 42T4893 42T4894 42T4895 42T4897 57Y4558 57Y4559 FRU 42T4781 FRU 42T4783 FRU 42T4785 FRU 42T4787 FRU 42T4789
In stock
- SKU
- CS-LVY650NB
59,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad Y650 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVY650NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041559 |
| Mitat | 150.00 x 115.50 x 13.10mm |
| Korvaa | 0A36278 / ASM 42T4784 / ASM 42T4786 / ASM 42T4788 / 42T4889 / 42T4891 / 42T4893 / 42T4894 / 42T4895 / 42T4897 / 57Y4558 / 57Y4559 / FRU 42T4781 / FRU 42T4783 / FRU 42T4785 / FRU 42T4787 / FRU 42T4789 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review