Lenovo IdeaPad Y460 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo IdeaPad Y460 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad Y460 IdeaPad Y560 IdeaPad Y460A-ITH IdeaPad Y460AT-IFI IdeaPad Y460A-IFI IdeaPad Y460AT-ITH IdeaPad Y560AT-ISE IdeaPad Y560AT-IFI IdeaPad Y560A-IFI IdeaPad Y560A-IFH Ideapad Y460A Ideapad Y460G Ideapad Y460ATTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:LO9N6D16 57Y6440 L09N6D16 L08S6DB L09L6D16 L09S6D16 L10L6Y01 L10N6Y01
In stock
- SKU
- CS-LVY460NB
59,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad Y460 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVY460NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037873 |
| Mitat | 206.00 x 63.65 x 29.43mm |
| Korvaa | LO9N6D16 / 57Y6440 / L09N6D16 / L08S6DB / L09L6D16 / L09S6D16 / L10L6Y01 / L10N6Y01 / 121000916 / 121000917 / 121000918 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review