Lenovo IdeaPad U330 akku 6100 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo IdeaPad U330 akku 6100 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad U330p IdeaPad U330t U330 Touch IdeaPad U330 Touch IdeaPad U430p IdeaPad U430 Touch IdeaPad U430 IdeaPad U330Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:L12L4P63 L12L4P61 L12M4P61
In stock
- SKU
- CS-LVP430NB
69,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad U330 akku 6100 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVP430NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124313 |
| Mitat | 281.80 x 100.70 x 6.20 mm |
| Korvaa | L12L4P63 / L12L4P61 / L12M4P61 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6100mAh / 45.14Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review