Lenovo ideapad S10-2 akku 4400 mAh - Valkoinen
calcActive())">
Lenovo ideapad S10-2 akku 4400 mAh - Valkoinen
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
ideapad S10-2 IdeaPad S10-2 20027 IdeaPad S10-2 2957 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:L09C3B12 L09C6Y12 L09C6YU11 L09M3B11 55Y9382 55Y9383 L09C3B11 L09C3B12 L09M3B11 57Y6273 57Y6275 L09C3B11 L09S3B11 L09S6Y11
In stock
- SKU
- CS-IBS10NB
59,95 €
Kuvaus / Lenovo ideapad S10-2 akku 4400 mAh - Valkoinen
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-IBS10NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036371 |
| Mitat | 229.00 x 51.00 x 34.60mm |
| Korvaa | L09C3B12 / L09C6Y12 / L09C6YU11 / L09M3B11 / 55Y9382 / 55Y9383 / L09C3B11 / 57Y6273 / 57Y6275 / L09S6Y11 |
| Väri | Valkoinen |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review