Lenovo IdeaPad B450, IdeaPad B450A, IdeaPad B450L akku 8800 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo IdeaPad B450, IdeaPad B450A, IdeaPad B450L akku 8800 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
IdeaPad B450 IdeaPad B450A IdeaPad B450LTämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:L09M6Y21 L09S6Y21 121000866
In stock
- SKU
- CS-LYB450DB
79,95 €
Kuvaus / Lenovo IdeaPad B450, IdeaPad B450A, IdeaPad B450L akku 8800 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LYB450DB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128068938 |
| Mitat | 207.60 x 57.93 x 43.52mm |
| Korvaa | L09M6Y21 / L09S6Y21 / 121000866 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 8800mAh / 97.68Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review