Lenovo F40, F41, F50, V100, Y400, Y410 akku 4400 mAh
calcActive())">
Lenovo F40, F41, F50, V100, Y400, Y410 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
F40 F40A F41 F50 V100 Y400 Y410 3000 F40 3000 F40A 3000 F40M 3000 F41 3000 F41A 3000 F41G 3000 F41M 3000 F50 3000 F50A 3000 Y400 9454 3000 Y410 7757 3000 Y410a 7757 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:BATHGT31L6 121TS040C 121TO010C 43R1955 BATIGT30L6
In stock
- SKU
- CS-LVF40NB
59,95 €
29,98 €
Kuvaus / Lenovo F40, F41, F50, V100, Y400, Y410 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LVF40NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128028390 |
| Mitat | 206.36 x 45.08 x 34.17mm |
| Korvaa | BATHGT31L6 / 121TS040C / 121TO010C / 43R1955 / BATIGT30L6 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review