Lenovo E46, E46A, E46G, E46L, K46, K46A akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo E46, E46A, E46G, E46L, K46, K46A akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
E46 E46A E46G E46L K46 K46A Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:L10P6Y21 L09M6Y23 L08M6Y21
In stock
- SKU
- CS-LVE460NB
79,95 €
Kuvaus / Lenovo E46, E46A, E46G, E46L, K46, K46A akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-LVE460NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070603 |
| Mitat | 206.00 x 50.00 x 20.00mm |
| Korvaa | L10P6Y21 / L09M6Y23 / L08M6Y21 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review