Lenovo E255, E260, E120, V330 akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Lenovo E255, E260, E120, V330 akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Lenovo kannettavien tietokoneiden kanssa:
E255 E260 E120 V330Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Lenovo alkuperäisakut:441677360001 40004227 441677300001 441677310001 441677350001 441677360001 41677365001 441677365101 441677370001 441677390001 441677392001 441677393001 441677394002 441677395001 441677397001 441677398001 441677399001 441677399201 441680000034 441680020002 BP-8381 BP-8X81
In stock
- SKU
- CS-MT8381NB
59,95 €
Kuvaus / Lenovo E255, E260, E120, V330 akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-MT8381NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017738 |
| Mitat | 205.72 x 50.38 x 22.00mm |
| Korvaa | 44167736000 / 140004227 / 441677300001 / 441677310001 / 441677350001 / 441677360001 / 41677365001 / 441677365101 / 441677370001 / 441677390001 / 441677392001 / 441677393001 / 441677394002 / 441677395001 / 441677397001 / 441677398001 / 441677399001 / 44167 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review