HP HP 2133 Mini-Note, 482262-001, KU528AA, HSTNN-DB63, HSTNN-IB63, HSTNN-IB64 akku 2600 mAh
calcActive())">
HP HP 2133 Mini-Note, 482262-001, KU528AA, HSTNN-DB63, HSTNN-IB63, HSTNN-IB64 akku 2600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
HP 2133 Mini-Note KX868AT 2133-KR939UT Mini-Note PC KZ986PA#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KZ987PA#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KZ987PA#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KU528AA#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KR922UT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KR954UT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KE948UT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KR939UT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KX869AT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KX870AT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KR954UT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KX869AT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KX868AT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KR948UT#ABA 2133-KR939UT Mini-Note PC KR939UT#ABA Mini 2140 HP 2140 Mini-NoteTämä akku korvaa ainakin seuraavat HP alkuperäisakut:482262-001 KU528AA HSTNN-DB63 HSTNN-IB63 HSTNN-IB64 463306-241 482262-001
In stock
- SKU
- CS-HP2133NB
43,95 €
Kuvaus / HP HP 2133 Mini-Note, 482262-001, KU528AA, HSTNN-DB63, HSTNN-IB63, HSTNN-IB64 akku 2600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HP2133NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128023821 |
| Mitat | 206.30 x 38.30 x 22.70mm |
| Korvaa | 482262-001 / KU528AA / HSTNN-DB63 / HSTNN-IB63 / HSTNN-IB64 |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 28.08Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review