HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
calcActive())">
HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HP kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HPE405NB
71,95 €
Kuvaus / HP Elite x2 1013, ELITE x2 1013 G3, Elite x2 1013 G3 2TS94EA akku 6400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt ja -normit. Akkujen valmistajalla on ISO9001- ja kaikilla myymillämme akuilla CE-, UL- ja RoHS-sertifioinnit.
30 päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.
Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite-, oikosulku- ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.
More Information
| SKU | CS-HPE405NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147725 |
| Korvaa | ME04XL / 937434-855 / 937519-171 / 937519-1C1 / HSTNN-IB8D / ME04050XL |
| Kapasiteetti (mAh) | 6400mAh / 49.28Wh |
| Mitat | 244.50 x 103.24 x 4.05mm |
| Jännite | 7,7 V |
Stocks
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review