Honor kannettavan tietokoneen MagicBook Pro 4600H / HLYL-WFQ9 yhteensopiva akku 7300mAh
calcActive())">
Honor kannettavan tietokoneen MagicBook Pro 4600H / HLYL-WFQ9 yhteensopiva akku 7300mAh
Honor kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMagicBook Pro 4600H HLYL-WFQ9 MagicBook Pro iKorvattavat Honor kannettavan tietokoneen alkuperäisakutHB6081V1ECW-22A
In stock
- SKU
- CS-HNR900NB
59,95 €
Kuvaus / Honor kannettavan tietokoneen MagicBook Pro 4600H / HLYL-WFQ9 yhteensopiva akku 7300mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Honor kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-HNR900NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,64 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204367 |
| Korvaa | HB6081V1ECW-22A |
| Kapasiteetti (mAh) | 7300mAh / 55.77Wh |
| Mitat | 220.80 x 92.80 x 6.40mm |
| Jännite | 7,64 V |
Stocks
Write Your Own Review