Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
calcActive())">
Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Fujitsu kannettavien tietokoneiden kanssa:
LifeBook P727 LifeBook P728 LifeBook U727 LifeBook U728 LifeBook U729
In stock
- SKU
- CS-FUP727NB
89,95 €
76,95 €
Kuvaus / Fujitsu LifeBook P727 / P728 / U727 / U728 / U729 akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-FUP727NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191759 |
| Korvaa | FPCBP530 / FPB0337S / FPCBP528 / FMVNBP245 / CP721833-01 / CP734929-01 / CP753148 / CP753148-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 44.82Wh |
| Mitat | 190.00 x 101.40 x 8.00mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review