Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook SH782 yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook SH782 yhteensopiva akku 5200mAh
Fujitsu kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLifeBook SH782Korvattavat Fujitsu kannettavan tietokoneen alkuperäisakutFPCBP390 FMVNBP224B FPCBP391 FMVNBP224W FPCBP392 FMVNBP224R FPB0290 CP610400-01 CP615410-01 CP615411-01 FMVNBP224 FMVNBP223
In stock
- SKU
- CS-FUH782NB
75,95 €
61,95 €
Kuvaus / Fujitsu kannettavan tietokoneen LifeBook SH782 yhteensopiva akku 5200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Fujitsu kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-FUH782NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155928 |
| Korvaa | FPCBP390 / FMVNBP224B / FPCBP391 / FMVNBP224W / FPCBP392 / FMVNBP224R / FPB0290 / CP610400-01 / CP615410-01 / CP615411-01 / FMVNBP224 / FMVNBP223 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 56.16Wh |
| Mitat | 204.90 x 50.30 x 19.70mm |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review