Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
calcActive())">
Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Medion kannettavien tietokoneiden kanssa:
E5211 Akoya E5214 Akoya E5218 MD97132 MD97148 MD97296 MD96544 MD97680 MD98120Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Medion alkuperäisakut:BTP-BAK8 BTP-B4K8 BTP-B5K8 BTP-B7K8 60.4P311.041 60.4U50T.011 BTP-B8K8 60.4P311.051 60.4P50T.011 BTP-C0K8 BTP-C0L8 BTP-C1K8 BTP-C2L8 BTP-C3K8 BTP-C4K8 60.4B90T.061 0.4U50T.011 60.4V70T.011 60.4V70T.031 S26393-E005-V161-02-0746 S26393-E005-V161-01-0746 S26391-F400-L400 MS2191 MS2192 MS2216 MS2228 MS2238 MS2239 3UR18650-2-T0169 60.4P311.001
In stock
- SKU
- CS-FU1720NB
59,95 €
Kuvaus / Fujitsu Fujitsu Amilo Li1718, Amilo Li1720, Amilo Li2727 yhteensopiva akku - 4400 mAh Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-FU1720NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043089 |
| Mitat | 206.64 x 50.26 x 24.00mm |
| Korvaa | BTP-BAK8 / BTP-B4K8 / BTP-B5K8 / BTP-B7K8 / 60.4P311.041 / 60.4U50T.011 / BTP-B8K8 / 60.4P311.051 / 60.4P50T.011 / BTP-C0K8 / BTP-C0L8 / BTP-C1K8 / BTP-C2L8 / BTP-C3K8 / BTP-C4K8 / 60.4B90T.061 / 0.4U50T.011 / 60.4V70T.011 / 60.4V70T.031 / S26393-E005-V16 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review