Fujitsu BIBLO FMVNBP119, FMVNBP128, FPCBP107, FPCBP118AP akku 4400 mAh
calcActive())">
Fujitsu BIBLO FMVNBP119, FMVNBP128, FPCBP107, FPCBP118AP akku 4400 mAh
Akku sopii mm: Fujitsu FMV-BIBLO MG50LN, FMV-BIBLO MG50KN, LifeBook S6000, FMV-BIBLO MG50G, FMV-BIBLO MG75G, FMV-BIBLO MG, FMV-BIBLO MG50L, FMV-BIBLO MG50K, LifeBook S6240, FMV-BIBLO MG70G, FMV-BIBLO MG50J, FMV-BIBLO MG50L/T, FMV-BIBLO MG50K/T, FMV-BIBLO MG50H, LifeBook S2110, FMV-BIBLO MG70G/ST.
In stock
- SKU
- CS-FU6240NB
79,95 €
Kuvaus / Fujitsu BIBLO FMVNBP119, FMVNBP128, FPCBP107, FPCBP118AP akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 6kk takuulla.
Myymämme akut täyttävät ISO9001, CE ja UL vaatimukset ja ne ovat myös RoHS ympäristödirektiivin mukaisia.
More Information
| SKU | CS-FU6240NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128018490 |
| Mitat | 131.10 x 79.40 x 20.20mm |
| Korvaa | FMVNBP119 / FMVNBP128 / FPCBP107 / FPCBP118AP / FPCBP117 / FPCBP118 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 47.52Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review