Fujitsu Amilo K7600 akku 6600 mAh
calcActive())">
Fujitsu Amilo K7600 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien BenQ kannettavien tietokoneiden kanssa:
Joybook 2100 R22Tämä akku korvaa ainakin seuraavat BenQ alkuperäisakut:442677000001 442677000003 442677000004 442677000005 442677000007 442677000010 442677000013 442682800001 442682800002 442682800004 442682800008 442682800014 442682800015 442682800018 442682800027 442682800030 442682840004 442683000001 6903120000 7001820000 7009510000 7018440000 7018840000 7038840000 40006825 3CGR18650A3-MSL BT.T3004.001 BT.T3007.003 BP-LYN BP-CAL BP-8089 BP-8089P BP-8089X BP-8089X(P) BP-8389 BP-8889 BP-LYN 4000 L6P-CG0511 BP8089 BP8089P BP8089X BP8089X(P) BP8389 BP8889
In stock
- SKU
- CS-MT8389HB
69,95 €
29,95 €
Kuvaus / Fujitsu Amilo K7600 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-MT8389HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128026716 |
| Mitat | 204.72 x 69.55 x 20.84mm |
| Korvaa | 442677000001 / 442677000003 / 442677000004 / 442677000005 / 442677000007 / 442677000010 / 442677000013 / 442682800002 / 442682800004 / 442682800008 / 442682800014 / 442682800015 / 442682800018 / 442682800030 / 442682840004 / 442683000001 / 6903120000 / 70 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review