Dell XPS M1330, Inspiron 1318 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell XPS M1330, Inspiron 1318 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
XPS M1330 XPS M1350 Inspiron 1318Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:WR050 451-10473 TT485 312-0739 312-0566 312-0566 312-0567 451-10474 PU556 PU563
In stock
- SKU
- CS-DM1330NB
59,95 €
Kuvaus / Dell XPS M1330, Inspiron 1318 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DM1330NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128024590 |
| Mitat | 206.20 x 43.20 x 24.60mm |
| Korvaa | WR050 / 451-10473 / TT485 / 312-0739 / 312-0566 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review