Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S akku 2200 mAh
calcActive())">
Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S akku 2200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Mimi 9 Mimi 9n Inspiron 910 PP39S Inspiron Mini 9 Inspiron Mini 9n Vostro A90 Vostro A90nTämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:W953G 312-0831 451-10690 451-10691 D044H
In stock
- SKU
- CS-DEM910NB
59,95 €
Kuvaus / Dell Mimi 9, Inspiron 910, PP39S akku 2200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DEM910NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025870 |
| Mitat | 140.50 x 58.40 x 21.50mm |
| Korvaa | W953G / 312-0831 / 451-10690 / 451-10691 / D044H |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 14,8 V |
Stocks
Write Your Own Review