Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D620 Latitude D630 Precision M2300Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:451-10297 451-10298 451-10299 JD648 312-0653 451-10299 RC126 310-9080 312-0384 NT379
In stock
- SKU
- CS-DED620HB
59,95 €
48,95 €
Kuvaus / Dell Latitude D620, Latitude D630, Precision M2300 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DED620HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128025832 |
| Mitat | 185.10 x 66.45 x 19.10mm |
| Korvaa | 451-10297 / 451-10298 / 451-10299 / JD648 / 312-0653 / RC126 / 310-9080 / 312-0384 / NT379 / 0GD775 / 0GD787 / 0JD605 / 0JD606 / 0JD610 / 0JD616 / 0JD634 / 0JD648 / 0KD489 / 0KD491 / 0KD494 / 0KD495 / 0NT367 / 0PD685 / 0RD300 / 0RD301 / 0TC030 / 0TD116 / |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review