Dell Latitude D531, Latitude D820, Precision M65 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Latitude D531, Latitude D820, Precision M65 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude D531 Latitude D820 Precision M65 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:312-0393 312-0401 451-10308 451-10326 DF192 DF249 YD626
In stock
- SKU
- CS-DED820NB
59,95 €
Kuvaus / Dell Latitude D531, Latitude D820, Precision M65 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-DED820NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128020424 |
| Mitat | 207.60 x 28.10 x 19.80mm |
| Korvaa | 312-0393 / 312-0401 / 451-10308 / 451-10326 / DF192 / YD626 / DF249 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review