Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 6600 mAh
calcActive())">
Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 6600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 131L Inspiron 1501 Inspiron E1505 Vostro 1000 Inspiron 6400Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:KD476 PD942 PD945 RD857 TD344 TD349 UD260 UD267 451-10339 312-0427 0JN149 PD946 RD850 UD264 UD265 JN149 PD946 312-0600 RD855 TD347 312-0599 UD267 GD761 UD260 RD857 451-10482 PR002 312-0460 KD476 451-10424 XU937 312-0461 PD942 312-0467 312-0428 451-10338 312-0466 RD859
In stock
- SKU
- CS-DE6400HB
69,95 €
Kuvaus / Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 6600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DE6400HB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022992 |
| Mitat | 209.40 x 72.70 x 19.50mm |
| Korvaa | KD476 / GD761 / 312-0428 / 0UD260 / 312-0599 / UD267 / 451-10424 / XU937 / 312-0461 / 451-10338 / 312-0466 / RD859 / 0RD859 / 0TD349 / CR174 / HK421 / MJ365 / PY961 / TM795 / UY628 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 73.26Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review