Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 4400 mAh
calcActive())">
Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Dell kannettavien tietokoneiden kanssa:
Latitude 131L Inspiron 1501 Inspiron E1505 Vostro 1000 Inspiron 6400Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Dell alkuperäisakut:KD476 GD761 312-0428 0UD260 312-0599 UD267 GD761 451-10424 XU937 312-0461 451-10338 312-0466 RD859
In stock
- SKU
- CS-DE6400NB
59,95 €
Kuvaus / Dell Latitude 131L, Inspiron 1501, Inspiron E1505, Vostro 1000, Inspiron 6400 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-DE6400NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017219 |
| Mitat | 209.40 x72.70 x19.50mm |
| Korvaa | KD476 / GD761 / 312-0428 / 0UD260 / 312-0599 / UD267 / 451-10424 / XU937 / 312-0461 / 451-10338 / 312-0466 / RD859 / 0RD859 / 0TD349 / CR174 / HK421 / MJ365 / PY961 / TM795 / UY628 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.16Wh |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review