DELL kannettavan tietokoneen XPS 13D-8808 / XPS13D-5701 yhteensopiva akku 6040mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 13D-8808 / XPS13D-5701 yhteensopiva akku 6040mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitXPS 13D-8808 XPS13D-5701 Schenker S306 XPS13D-8708T XPS13D-3701 XPS13D-7508T XPS13D-6503 XPS13D-4508 XPS13D-6608 XPS13D-2708 XPS13D-7708T XPS13D-6701 XPS13D-4608 XPS13D-5708 XPS13D-4708 XPS13D-5501 XPS13D-4501 XPS13D-6508 XPS13D-3608 XPS13D-8808 XPS13D-5608 XPS13D-6708 XPS13D-2701 XPS13D-2501 XPS13D-2608 XPS13D-8508T XPS13D-4701 XPS13D-5508 XPS13D-2508 XPS13D-3501 XPS13D-6501 XPS13D-3508 XPS13D-3708 U13S881 XPS 13-8808 XPS13 8808 TU131Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutTU131-TS63-74
In stock
- SKU
- CS-DEX138NB
71,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen XPS 13D-8808 / XPS13D-5701 yhteensopiva akku 6040mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEX138NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128196440 |
| Korvaa | TU131-TS63-74 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6040mAh / 44.7Wh |
| Mitat | 306.10 x 98.20 x 8.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review