DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9315-P1708LTW / XPS 13 9315-D1705S yhteensopiva akku 4050mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9315-P1708LTW / XPS 13 9315-D1705S yhteensopiva akku 4050mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitXPS 13 9315-P1708LTW XPS 13 9315-D1705S XPS 13 9315-C0NNP XPS 13 9315-WP01KR XPS 13 9315Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutYM15G G9FHC
In stock
- SKU
- CS-DEX133NB
75,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen XPS 13 9315-P1708LTW / XPS 13 9315-D1705S yhteensopiva akku 4050mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEX133NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,55 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204251 |
| Korvaa | YM15G / G9FHC |
| Kapasiteetti (mAh) | 4050mAh / 46.78Wh |
| Mitat | 258.00 x 112.40 x 3.80mm |
| Jännite | 11,55 V |
Stocks
Write Your Own Review