DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 yhteensopiva akku 4150mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 yhteensopiva akku 4150mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPrecision 5680Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut2M0C5 9FTVV F5HR2 JXM4G
In stock
- SKU
- CS-DEP568NB
77,95 €
67,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Precision 5680 yhteensopiva akku 4150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEP568NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218647 |
| Korvaa | 2M0C5 / 9FTVV / F5HR2 / JXM4G |
| Kapasiteetti (mAh) | 4150mAh / 63.91Wh |
| Mitat | 301.70 x 92.10 x 7.30mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review