DELL kannettavan tietokoneen Precision 3480 / Precision 3590 yhteensopiva akku 4600mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 3480 / Precision 3590 yhteensopiva akku 4600mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPrecision 3480 Precision 3590 Latitude 3440 2023 Precision 3490 Precision 3580Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutKDM9P 2X1V9 DR02P 803W6 R73TC 0803W6 02X1V9
In stock
- SKU
- CS-DEL344NB
62,95 €
50,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Precision 3480 / Precision 3590 yhteensopiva akku 4600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEL344NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204237 |
| Korvaa | KDM9P / 2X1V9 / DR02P / 803W6 / R73TC / 0803W6 / 02X1V9 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4600mAh / 52.44Wh |
| Mitat | 263.00 x 85.50 x 6.70mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review