DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3580 / Precision 15 3580 5CHPK yhteensopiva akku 3650mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3580 / Precision 15 3580 5CHPK yhteensopiva akku 3650mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitPrecision 15 3580 Precision 15 3580 5CHPK Precision 15 3580 JHH2CKorvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutGRWKG NKXK7 V7TXF
In stock
- SKU
- CS-DEP358NB
64,95 €
52,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Precision 15 3580 / Precision 15 3580 5CHPK yhteensopiva akku 3650mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEP358NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128218371 |
| Korvaa | GRWKG / NKXK7 / V7TXF |
| Kapasiteetti (mAh) | 3650mAh / 41.61Wh |
| Mitat | 262.80 x 87.00 x 5.40mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review