DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7450 / Latitude 7640 yhteensopiva akku 4850mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7450 / Latitude 7640 yhteensopiva akku 4850mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLatitude 7450 Latitude 7640 Latitude 7440 Latitude 7340 Latitude 7340 2-in-1 Latitude 7640 2-in-1 Latitude 7440 2-in-1 P175G P176G P126F P176G001 P175G001Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutWW8N8 0WW8N8 047T0 V0W55 66DWX 0HYH8 86D0Y JNYT4 CTJJ6
In stock
- SKU
- CS-DEL745NB
71,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7450 / Latitude 7640 yhteensopiva akku 4850mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEL745NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204244 |
| Korvaa | WW8N8 / 0WW8N8 / 047T0 / V0W55 / 66DWX / 0HYH8 / 86D0Y / JNYT4 / CTJJ6 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4850mAh / 55.29Wh |
| Mitat | 265.70 x 87.10 x 6.00mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review