DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7330 Rugged / Latitude 5430 Rugged yhteensopiva akku 4400mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7330 Rugged / Latitude 5430 Rugged yhteensopiva akku 4400mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLatitude 7330 Rugged Latitude 5430 RuggedKorvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutXVJNP 6JRCP
In stock
- SKU
- CS-DEL733NB
53,95 €
43,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Latitude 7330 Rugged / Latitude 5430 Rugged yhteensopiva akku 4400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEL733NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186724 |
| Korvaa | XVJNP / 6JRCP |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 50.16Wh |
| Mitat | 129.10 x 86.40 x 15.30mm |
| Jännite | 11,4 V |
Stocks
Write Your Own Review