DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5330 / Latitude 7530 yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5330 / Latitude 7530 yhteensopiva akku 3800mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLatitude 5330 Latitude 7530 Latitude 7430 Latitude 7330Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut8H6WD 8P81K FK0VR FKOVR
In stock
- SKU
- CS-DEL753NB
53,95 €
45,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Latitude 5330 / Latitude 7530 yhteensopiva akku 3800mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEL753NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197430 |
| Korvaa | 8H6WD / 8P81K / FK0VR / FKOVR |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 57.76Wh |
| Mitat | 247.60 x 94.65 x 6.00mm |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review