DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 7430 D1GX0 / Latitude 15 7530 112CM yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 7430 D1GX0 / Latitude 15 7530 112CM yhteensopiva akku 3600mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLatitude 14 7430 D1GX0 Latitude 15 7530 112CM Latitude 15 7530 9K5Y9 Latitude 14 7430(2-in-1) Latitude 14 7430 4FVJG Latitude 14 7430 VTCWY Latitude 15 7530 8C8J1 Latitude 15 7530 Latitude 14 7430 3W64PKorvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut07KRV H4PVC
In stock
- SKU
- CS-DEL147NB
55,95 €
50,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Latitude 14 7430 D1GX0 / Latitude 15 7530 112CM yhteensopiva akku 3600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEL147NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197416 |
| Korvaa | 07KRV / H4PVC |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 54.72Wh |
| Mitat | 247.50 x 95.00 x 6.70mm |
| Jännite | 15,2 V |
Stocks
Write Your Own Review