DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7330 / Latitude 7330 Rugged Extreme yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7330 / Latitude 7330 Rugged Extreme yhteensopiva akku 3450mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLatitude 13 7330 Latitude 7330 Rugged ExtremeKorvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakut01VX5 293F1 404T8
In stock
- SKU
- CS-DET173NB
73,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Latitude 13 7330 / Latitude 7330 Rugged Extreme yhteensopiva akku 3450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DET173NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,25 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187257 |
| Korvaa | 01VX5 / 293F1 / 404T8 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 38.81Wh |
| Mitat | 233.40 x 94.50 x 5.60mm |
| Jännite | 11,25 V |
Stocks
Write Your Own Review