DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5310 / Inspiron 14 5410 yhteensopiva akku 3500mAh
calcActive())">
DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5310 / Inspiron 14 5410 yhteensopiva akku 3500mAh
DELL kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitInspiron 13 5310 Inspiron 14 5410 Inspiron 14 5410 2-in-1 Inspiron 14 5418 Inspiron 15 3510 Inspiron 15 3511 Inspiron 15 3515 Inspiron 15 5510 Inspiron 15 5518 Inspiron 5410 2-in-1 Inspiron 5415 Inspiron 5515 Latitude 3320 Latitude 3420 Latitude 3520 Vostro 14 5410 Vostro 15 3510 Vostro 15 3511 Vostro 15 3515 Vostro 15 5510 Vostro 5415 Vostro 5510 Vostro 5515Korvattavat DELL kannettavan tietokoneen alkuperäisakutV6W33 WV3K8 VKYJX MVK11 XDY9K PG8YJ 927N5 FH3K2 MGCM5
In stock
- SKU
- CS-DEV135NB
53,95 €
43,95 €
Kuvaus / DELL kannettavan tietokoneen Inspiron 13 5310 / Inspiron 14 5410 yhteensopiva akku 3500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu DELL kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoo…
More Information
| SKU | CS-DEV135NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 15 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178132 |
| Korvaa | V6W33 / WV3K8 / VKYJX / MVK11 / XDY9K / PG8YJ / 927N5 / FH3K2 / MGCM5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 52.5Wh |
| Mitat | 285.30 x 88.55 x 5.65mm |
| Jännite | 15 V |
Stocks
Write Your Own Review